KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257546
nr 1425 7546
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad EF, Fåraherde. Olja på duk, 89x148, yttermått inklusive ram: 111x175 cm
Kondition: slitage, lagad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:01:38
16/10 17:04:10